LATO Z SIATKÓWKĄ

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
13 września 2016

Siatkarze z Koniecpola mają za sobą niezwykle aktywne lato, które przyniosło wiele powodów do radości. W dniu 24.06.2016r. w hali sportowej przy ZSP Nr 2 w Koniecpolu odbył się TURNIEJ TRÓJEK SIATKARSKICH. Wystąpiło w nim 7 drużyn, które zajęły następujące miejsca:

VII. Młodzi – Koniecpol

Kolejne turnieje rozgrywały się na świeżym powietrzu. W dniu 10.07.2016r. we Włoszczowie miał miejsce TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ, gdzie wystąpiło 16 par. Zawodnicy z Koniecpola w składzie Kamil Kowalik/ Mateusz Gradowicz oraz Robert Chrzuszcz/ Tomasz Kubik znaleźli się poza strefą medalową, gratulujemy im udziału w turnieju.

W dniu 14.08.2016r. w Dzierzgowie odbył się WAKACYJNY TURNIEJ SIATKÓWKI MĘŻCZYZN. Drużyna z Koniecpola w składzie: Robert Chrzuszcz, Adam Głuszek, Mateusz Gradowicz, Tomasz Kubik, Damian Nowak i Szymon Wyrwa wygrała ten turniej, pokonując 8 drużyn.

Następnego dnia  odbył się TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ o PUCHAR WÓJTA GMINY SECEMIN w Seceminie. Wystąpiło w nim 8 par, zwycięzcami okazali się bracia Kamil i Mateusz Jędrych
z Włoszczowy.  Drugie miejsce przypadło parze z Koniecpola – Robert Chrzuszcz/ Kamil Kowalik. Trzecie miejsce zdobyła para z Secemina – Sławomir Pietraszek/ Adrian Kucharek. Na miejscu czwartym znalazła się również para z Koniecpola – Mateusz Gradowicz / Tomasz Kubik.

Turniej SIATKÓWKI PLAŻOWEJ O BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ PILICY rozegrany został na nowym boisku przy zalewie w Koniecpolu w dniu 28.08.2016r. Uczestniczyło w nim 6 par, a klasyfikacja medalowa przedstawiała się następująco:
I. Sławomir Pietraszek/ Adrian Kucharek – Secemin
II. Robert Chrzuszcz/ Kamil Kowalik – Koniecpol
III. Damian Nowak/ Piotr Moś – Szczekociny.
Turniej wsparło Starostwo Powiatowe w Częstochowie. Puchary zawodnikom wręczyła Przewodnicząca Rady Miejskiej w Koniecpolu Aneta Chrzuszcz.

W tym samym dniu w Złotym Potoku odbył się TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ, w którym Koniecpol reprezentowała para – Mateusz Gradowicz/ Tomasz Kubik. Zawodnicy wywalczyli  III miejsce.

W pierwszą niedzielę września rozegrany został TURNIEJ TRÓJEK SIATKARSKICH o PUCHAR WÓJTA GMINY SECEMIN w Kuczkowie.  Trójka z Koniecpola w składzie- Robert Chrzuszcz, Tomasz Kubik, Mateusz Gradowicz uległa jedynie zespołowi z Włoszczowy. III miejsce przypadło drużynie
 z Dobromierza.  W turnieju uczestniczyło w sumie 9 drużyn, w tym 3 z Koniecpola.