Składy Obwodowych Komisji Wyborczych

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
23 września 2019

Zamieszczamy informację dotyczącą składów Obwodowych Komisji Wyborczych dla przeprowadzenia wyborów do Sejmu RP i do Senatu RP w dniu 13 października 2019 r.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koniecpolu, ul. Armii Krajowej 26, 42-230 Koniecpol:

1.

Maria Halina Falana, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Koniecpol - Przewodniczący

2.

Jadwiga Maria Pałęga, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Koniecpol - Zastępca Przewodniczącego

3.

Grażyna Barbara Bartnik, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Załęże - Członek

4.

Dorota Elżbieta Krakowiak, zgłoszona przez KWW POLSKA SOCJALNA, zam. Koniecpol - Członek

5.

Kamila Król, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Koniecpol - Członek

6.

Katarzyna Małgorzata Marek, zgłoszona przez KWW PRZYWRÓCIĆ PRAWO, zam. Koniecpol - Członek

7.

Jacek Jan Nowak, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Podlesie - Członek

8.

Joanna Światosława Świerkowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Koniecpol - Członek

9.

Cezary Ryszard Zymek, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Koniecpol - Członek

 

 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koniecpolu, ul. Mickiewicza 26, 42-230 Koniecpol:

1.

Anna Ewa Michałek, zgłoszona przez KWW UCZCIWE WYBORY, zam. Gródek - Przewodniczący

2.

Marzena Zofia Ożarowska, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Oblasy - Zastępca Przewodniczącego

3.

Klaudia Izabela Bator, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Koniecpol - Członek

4.

Ewelina Agnieszka Chrut, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Kuźnica Grodziska - Członek

5.

Halina Duś, zgłoszona przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW, zam. Koniecpol - Członek

6.

Roksana Fira, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Koniecpol - Członek

7.

Olga Marzena Gałwiaczek, zgłoszona przez KWW PRZYWRÓCIĆ PRAWO, zam. Koniecpol - Członek

8.

Beata Anna Koszała, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu), zam. Wąsosz - Członek

9.

Ewelina Maria Król, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Koniecpol - Członek

10.

Karolina Renata Michoń, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Stary Koniecpol - Członek

11.

Olga Anna Wróbel, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Podlesie - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych w Starym Koniecpolu, Stary Koniecpol ul. Częstochowska 150, 42-230 Koniecpol:

1.

Elżbieta Maria Musiał, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Stary Koniecpol - Przewodniczący

2.

Stefan Józef Balcerek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Koniecpol - Zastępca Przewodniczącego

3.

Joanna Monika Bugaj, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Koniecpol - Członek

4.

Barbara Ewa Czerwińska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Stary Koniecpol - Członek

5.

Ewa Jolanta Duś, zgłoszona przez KWW PRZYWRÓCIĆ PRAWO, zam. Stary Koniecpol - Członek

6.

Dawid Łukasz Surlej, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Koniecpol - Członek

7.

Edyta Ewa Swojnóg, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Koniecpol - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa w Łysinach, Łysiny ul. Szkolna 14, 42-230 Koniecpol:

1.

Marzanna Alina Musiał, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Stary Koniecpol - Przewodniczący

2.

Marcin Suliga, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Koniecpol - Zastępca Przewodniczącego

3.

Anna Patrycja Palka, zgłoszona przez KWW UCZCIWE WYBORY, zam. Drochlin - Członek

4.

Marzena Ewa Płachta-Michoń, zgłoszona przez KWW PRZYWRÓCIĆ PRAWO, zam. Koniecpol - Członek

5.

Mariusz Grzegorz Rutkowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Koniecpol - Członek

6.

Milena Maria Słabosz, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Łysiny - Członek

7.

Teresa Maria Ziętara, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Koniecpol - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Remiza OSP w Kuźnicy Grodziskiej, Kuźnica Grodziska ul. Centralna 128, 42-230 Koniecpol:

1.

Iwona Ewa Przystańska, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Koniecpol - Przewodniczący

2.

Bogna Fabia Batko, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Koniecpol - Zastępca Przewodniczącego

3.

Agata Jolanta Gajda, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Koniecpol - Członek

4.

Marta Alicja Kancerek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Koniecpol - Członek

5.

Barbara Teresa Kasiura, zgłoszona przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW, zam. Koniecpol - Członek

6.

Monika Jadwiga Kuter, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Koniecpol - Członek

7.

Renata Teresa Oryl, zgłoszona przez KWW PRZYWRÓCIĆ PRAWO, zam. Stary Koniecpol - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Szkoła Podstawowa w Rudnikach, Rudniki 1A, 42-230 Koniecpol:

1.

Bożena Aneta Rutkowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Koniecpol - Przewodniczący

2.

Monika Agnieszka Szczygieł, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Radoszewnica - Zastępca Przewodniczącego

3.

Dorota Katarzyna Filipowska, zgłoszona przez KWW UCZCIWE WYBORY, zam. Koniecpol - Członek

4.

Joanna Katarzyna Kacprzak, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Koniecpol - Członek

5.

Oliwia Katarzyna Oryl, zgłoszona przez KWW PRZYWRÓCIĆ PRAWO, zam. Stary Koniecpol - Członek

6.

Małgorzata Dorota Rutkowska-Kałuża, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Koniecpol - Członek

7.

Magdalena Małgorzata Szkutnik, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Koniecpol - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Koniecpolu, ul. Szkolna 17, 42-230 Koniecpol:

1.

Sylwia Patrycja Kaczmarzyk, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Kuźnica Grodziska - Przewodniczący

2.

Ilona Anna Olczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu), zam. Koniecpol - Zastępca Przewodniczącego

3.

Aneta Anna Feszter, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Bolesławów - Członek

4.

Beata Gieroń, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Koniecpol - Członek

5.

Martyna Anna Knop, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Radoszewnica - Członek

6.

Ewa Zofia Molenda, zgłoszona przez KWW PRZYWRÓCIĆ PRAWO (uzupełnienie składu), zam. Koniecpol - Członek

7.

Oskar Marcin Orzeł, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Koniecpol - Członek

8.

Izabela Stanisławska, zgłoszona przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW, zam. Koniecpol - Członek

9.

Halina Jadwiga Stelmasiuk, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Koniecpol - Członek

10.

Barbara Halina Stępień, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Koniecpol - Członek

11.

Stanisław Józef Stolarski, zgłoszony przez KWW UCZCIWE WYBORY, zam. Gródek - Członek

12.

Marta Magdalena Synowiec, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Koniecpol - Członek

13.

Krystyna Danuta Wozignój, zgłoszona przez KWW PRZYWRÓCIĆ PRAWO, zam. Koniecpol - Członek

Galeria

  • Powiększ zdjęcie