Debata publiczna – "Porozmawiajmy o Pałacu"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 czerwca 2018

Uczestnicząc aktywnie w debacie publicznej nad przyszłością Pałacu Potockich, każdy ma wpływ na działania jakie podejmą władze samorządowe gminy Koniecpol.

Zachęcamy do odwiedzenia punktu konsultacyjnego działającego na Rynku w Koniecpolu i obok kościoła pw. Św. Michała Archanioła w dniu 3 czerwca 2018 r. (niedziela), po mszach świętych do godziny 13:30, gdzie będzie możliwość podzielenia się swoimi opiniami, wymiany poglądów na temat przyszłości Pałacu i wypełnienia ankiety.

Ankietę można też pobrać i przekazać w terminie do 8 czerwca 2018 r. w następujących miejscach:

  • punkty konsultacyjne, działające w dniu 03 czerwca 2018 r. na Rynku i obok kościoła pw. Św. Michała Archanioła, ul. Żeromskiego,
  • Kancelaria Ogólna Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol przy ul. Chrząstowskiej 6A (parter).

Do debaty publicznej można się również włączyć wyrażając swoją opinię na stronie internetowej Koniecpol.info pod adresem: http://koniecpol.info w specjalnie stworzonej anonimowej ankiecie lub komentując artykuł.

Ankieta znajduje sie też w załączniku do niniejszej informacji, którą można pobrać i wypełnioną dostarczyć w wersji papierowej do Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol.

(lbk)

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie