Serwis Samorządowy Miasta i Gminy Koniecpol

Trwa rekrutacja do projektu Obywatel IT

12 maja 2019

Trwa rekrutacja na darmowe szkolenia z obsługi komputera. Uczestnicy będą mieli szansę polepszyć swoje umiejętności korzystania z komputera oraz nauczyć się sprawnego korzystania z e-usług w życiu codziennym. Szkolenia mają na celu przede wszystkim przedstawić podstawowe funkcje oraz nauczyć obsługi takich platform jak ePUAP, e-pit czy Platforma Usług Elektronicznych w ZUS. Cały kurs trwa jeden tydzień, w którym odbywa się 12 godzin zajęć z podziałem na 3 dni, czyli 4 godziny dziennie. Pierwsze dwie grupy już rozpoczynają szkolenie.

Zajęcia organizowane są w małych grupach tak, aby instruktor był w stanie dotrzeć do każdej osoby indywidualnie w grupie. Organizatorzy zapewniają również poczęstunek i ciepłe napoje.

 Na szkoleniach poruszane są takie zagadnienia jak:

 

Więcej informacji znajdą Państwo  pod adresem www.obywatel-it-koniecpol.pl, pod nr +48 501 454 408 lub w Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol.

Wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową i wysłać zgłoszenie na adres: obywatelitkoniecpol@gmail.com

Szkolenia są finansowane w 100 % z Unii Europejskiej. Pod koniec ubiegłego roku gmina pozyskała dotację na projekt pn. „Mogę – Chcę – Potrafię – rozwój kompetencji cyfrowych w gminie Koniecpol”, nazywany również Obywatel IT, współfinansowany w całości ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (III oś priorytetowa- cyfrowe kompetencje społeczeństwa. Działanie 3.1 – Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych).

Galeria

  • Powiększ zdjęcie