Serwis Samorządowy Miasta i Gminy Koniecpol

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

18 czerwca 2020

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Zespół Szkół w Koniecpolu, ul. Armii Krajowej 26, 42-230 Koniecpol:

1.

Wanda Kotela, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA (uzupełnienie składu), zam. Koniecpol - Przewodniczący

2.

Maria Halina Falana, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Koniecpol - Zastępca Przewodniczącego

3.

Grażyna Barbara Bartnik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Załęże - Członek

4.

Oliwia Aleksandra Ciastek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Wiercica - Członek

5.

Karolina Ewa Jęczmyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA (uzupełnienie składu), zam. Koniecpol - Członek

6.

Ewelina Maria Król, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Koniecpol - Członek

7.

Katarzyna Małgorzata Marek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Koniecpol - Członek

8.

Żaneta Joanna Robak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Wąsosz - Członek

9.

Krystyna Danuta Wozignój, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Koniecpol - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koniecpolu, ul. Mickiewicza 26, 42-230 Koniecpol:

1.

Marzena Barbara Chudzik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Koniecpol - Przewodniczący

2.

Kamila Król, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Koniecpol - Zastępca Przewodniczącego

3.

Renata Łucja Bączyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Koniecpol - Członek

4.

Elżbieta Stefania Biniecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Koniecpol - Członek

5.

Paulina Anna Buc, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Koniecpol - Członek

6.

Ewelina Aleksandra Ciastek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA (uzupełnienie składu), zam. Wiercica - Członek

7.

Ewa Jolanta Duś, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Stary Koniecpol - Członek

8.

Stanisław Czesław Jamrozik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Załęże - Członek

9.

Paweł Marcin Nowak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Koniecpol - Członek

10.

Małgorzata Kamila Śmietana, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Podlesie - Członek

11.

Urszula Józefa Urban, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA (uzupełnienie składu), zam. Koniecpol - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych w Starym Koniecpolu, Stary Koniecpol ul. Częstochowska 150, 42-230 Koniecpol:

1.

Katarzyna Anna Szczygieł, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Okołowice - Przewodniczący

2.

Justyna Krystyna Orłowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Koniecpol - Zastępca Przewodniczącego

3.

Barbara Ewa Czerwińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Stary Koniecpol - Członek

4.

Anna Bożena Lampa, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Stary Koniecpol - Członek

5.

Klaudia Kamila Musiał, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Stary Koniecpol - Członek

6.

Wioleta Barbara Płatek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Radoszewnica - Członek

7.

Beata Katarzyna Szlacheta, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Koniecpol - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa w Łysinach, Łysiny ul. Szkolna 14, 42-230 Koniecpol:

1.

Bożena Aneta Rutkowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Koniecpol - Przewodniczący

2.

Marzanna Alina Musiał, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Stary Koniecpol - Zastępca Przewodniczącego

3.

Barbara Janina Belka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Koniecpol - Członek

4.

Dominik Konrad Gałwiaczek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Koniecpol - Członek

5.

Ewelina Julita Kaczyńska-Zjawiona, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Koniecpol - Członek

6.

Karolina Renata Michoń, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Stary Koniecpol - Członek

7.

Marcin Suliga, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA (uzupełnienie składu), zam. Koniecpol - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Remiza OSP w Kuźnicy Grodziskiej, Kuźnica Grodziska ul. Centralna 128, 42-230 Koniecpol:

1.

Renata Teresa Oryl, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Stary Koniecpol - Przewodniczący

2.

Dorota Justyna Jakubowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Koniecpol - Zastępca Przewodniczącego

3.

Adam Piotr Gorczyczyński, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Lgoczanka - Członek

4.

Marta Alicja Kancerek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Koniecpol - Członek

5.

Zofia Danuta Margasińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Koniecpol - Członek

6.

Magdalena Anna Sobczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Koniecpol - Członek

7.

Martyna Justyna Zawalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Koniecpol - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Szkoła Podstawowa w Rudnikach, Rudniki 1A, 42-230 Koniecpol:

1.

Dawid Kaczyński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Koniecpol - Przewodniczący

2.

Maria Magdalena Lechowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Koniecpol - Zastępca Przewodniczącego

3.

Olga Marzena Gałwiaczek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA (uzupełnienie składu), zam. Koniecpol - Członek

4.

Oliwia Katarzyna Oryl, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Stary Koniecpol - Członek

5.

Agnieszka Magdalena Saleta-Leks, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Zagacie - Członek

6.

Magdalena Małgorzata Szkutnik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Koniecpol - Członek

7.

Krystian Mariusz Szlacheta, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Koniecpol - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Koniecpolu, ul. Szkolna 17, 42-230 Koniecpol:

1.

Barbara Edyta Skiba, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Koniecpol - Przewodniczący

2.

Damian Łukasz Myzler, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Koniecpol - Zastępca Przewodniczącego

3.

Aneta Marzena Bobrowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Koniecpol - Członek

4.

Marcin Józef Duś, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Koniecpol - Członek

5.

Beata Gieroń, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Koniecpol - Członek

6.

Grzegorz Jacek Jęczmyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA (uzupełnienie składu), zam. Koniecpol - Członek

7.

Zdzisław Władysław Karwalski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Koniecpol - Członek

8.

Renata Joanna Nowak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA (uzupełnienie składu), zam. Koniecpol - Członek

9.

Wiesław Jerzy Nowak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Koniecpol - Członek

10.

Karina Katarzyna Sikora, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Koniecpol - Członek

11.

Barbara Halina Stępień, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Koniecpol - Członek

12.

Marta Ewa Śpiewak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA (uzupełnienie składu), zam. Wiercica - Członek

13.

Michał Robert Zaława, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Koniecpol - Członek

Galeria

  • Powiększ zdjęcie