Kolejny sukces Dragona

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
21 kwietnia 2016

Na Hali Sportowej w Olsztynie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwon-do ITF ,oraz II eliminacje Juniorów i Juniorów Młodszych do Mistrzostw Polski.
Zawodnicy Ci są bezpośrednim zapleczem sportowym Dragona, którzy w najbliższych latach będą decydować o wynikach klubu na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. W turnieju tym uczestniczyli przedstawiciele 10 klubów województwa Śląskiego i Małopolskiego. Nasi zawodnicy wielokrotnie stawali na stopniach olsztyńskiego podium.Bardzo nam miło poinformować że KS Dragon w rankingu generalnym klubów wywalczył pierwsze miejsce .

Dragoni aż 45 razy stawali na podium: 8 razy młodzicy, 20 juniorzy Młodsi i 17 Juniorzy. Dumni są z tego wszyscy trenerzy i zawodnicy Dragona. Na duże wyróżnienie zasługuje Patryk Bejm -mieszkaniec naszej Gminy, który w konkurencjach układów stopni mistrzowskich, oraz w walkach do 68 kg. wywalczył złote medale. Dzięki temu zdobył tytuł najlepszego zawodnika turnieju w kategorii junior. Jego młodszy kolega i koleżanka: Krzysztof Wąchała i Laura Środowska również wywalczyli tytuły najlepszych zawodników tylko w kategorii Junior Młodszy. Krzysiek zdobył zloty krążek w walce do 52 kg, oraz brąz w układach stopni mistrzowskich. Natomiast Laura aż dwa razy stawała na najwyższym stopniu podium. Pokonała swoje rywalki w ukladach i walkach do 50 kg.

Poniżej wyniki medalowe zawodników mieszkających na terenie Miasta i Gminy Koniecpol.

Krzemiński Łukasz -złoto w walkach do 56 kg. i w technikach specjalnych ,oraz braz w układach;

Dziura Karolina -zloto w technikach;
Derejczyk Jakub-brąz w ukladach i technikach;
Bobrowska Kaja-zloto w walkach do 46 kg.
krzemińska Alicja-srebro w walkach do 46 kg.
bojarska Maria-brąz w walkach pow. 60 kg.
Świerczyna Maciej -zloto w ukadach,i srebro w walkach do 70 kg.
Autor: Małgorzata Bejm - KS Dragon

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie