Serwis Samorządowy Miasta i Gminy Koniecpol

Warsztaty "Przedsiębiorcą Być!"

11 lipca 2017

W ostatni piątek – 7 lipca 2017r. - w Urzędzie Miasta i Gminy  Koniecpol odbyły się  warsztaty pn. „Przedsiębiorcą Być!”, zorganizowane wspólnie przez Park Przemysłowo-Technologiczny „Revita Park” w Katowicach, Inicjatywę Wspierania Przedsiębiorczości Fundację Tax Care z Warszawy oraz Burmistrza Ryszarda Suliga.

Warsztaty skierowane były do osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą lub osób już ją prowadzących, które szukają możliwości rozwoju swojego biznesu, pragną się szkolić i nawiązywać nowe relacje biznesowe.

W programie znalazły się takie tematy jak: rozpoczęcie działalności gospodarczej, czyli jak krok po kroku wygląda proces zakładania własnej firmy, możliwości finansowania działalności gospodarczej.

Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem  – w wydarzeniu uczestniczyło 20 osób.

Park Przemysłowo-Technologiczny „Revita Park” w Katowicach dziękuje współorganizatorom wydarzenia, w szczególności osobom prowadzącym oraz samym uczestnikom, którzy aktywnie uczestniczyli w szkoleniu i wykazali duże zainteresowanie tematyką szkolenia.

Należy jednocześnie dodać, iż 25 maja br. Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol – Ryszard Suliga – podpisał z PPT „Revita Park” w Katowicach umowę o współpracy w zakresie wymiany dobrych praktyk, organizacji wspólnych wydarzeń, szkoleń i rozwoju przedsiębiorczości.

Park Przemysłowo - Technologiczny REVITA PARK to zespół zrewitalizowanych budynków znajdujących się na terenie  poprzemysłowym po byłej Hucie Baildon w Katowicach. Aktualnie obiekty przystosowano do funkcji: biurowo-usługowej, szkoleniowo-konferencyjnej, logistyczno-produkcyjnej oraz naukowo-badawczej. Park stanowi miejsce wspierania i promocji nowych technologii i innowacji oraz prowadzenia nowoczesnych szkoleń z zakresu przedsiębiorczości, rewitalizacji oraz budowania własnego wizerunku na rynku.

 

Liliana Bielas-Kostyra
Menadżer zarządzający

PPT „Revita Park” w Katowicach
www.revitapark.pl

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie