Pierwsze spotkanie biznesowe przedsiębiorców z Koniecpola

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
13 października 2017

W piątek – 29 września 2017 r., w Urzędzie Miasta i Gminy  Koniecpol odbyło się pierwsze spotkanie biznesowe przedsiębiorców z Koniecpola połączone z warsztatami pn. „6 kroków do większej motywacji”, zorganizowane wspólnie przez Burmistrza Ryszarda Suligę, Park Przemysłowo-Technologiczny „Revita Park” w Katowicach, Inicjatywę Wspierania Przedsiębiorczości Fundację Tax Care z Warszawy.

Spotkanie było nie tylko okazją do wspólnego porozmawiania na tematy biznesowe ale również okazją do nawiązania kontaktów i poznania metody Motywacji Błyskawicznej Michaela Pantalona, pozwalającej na zwiększanie motywacji swojej i osób z otoczenia.

Kiedy prowadzi się własny biznes, trzeba mieć dużo motywacji. Zarówno dla siebie, żeby nieprzerwanie dążyć do jak najlepszych wyników, jak i po to, by móc motywować swoich pracowników do jeszcze lepszej pracy – powiedział Kamil Zieliński - psycholog, certyfikowany trener biznesu, nauczyciel akademicki, przedsiębiorca. Motywacja Błyskawiczna polega na dotarciu do wewnętrznej motywacji i uświadomieniu sobie, dlaczego coś może być dla nas ważne. Taki sposób myślenia diametralnie zmienia nasze nastawienie do realizacji zadania.

 

Pierwsze spotkanie przedsiębiorców było inspiracją do organizacji kolejnych i cyklicznych spotkań przedsiębiorców z terenu Koniecpola i firm z regionu. Chciałbym aby w naszej gminie powstało forum współpracy i kooperacji firm, gminy, osób mających wpływ na rozwój lokalny i regionalny - powiedział Burmistrz Ryszard Suliga.

 

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych szkoleniami i spotkaniami w powyższym zakresie do bezpośredniego kontaktu pod adresem mailowym: sekretariat@koniecpol.pl

Oczekujemy na propozycje odnośnie terminów, tematyki spotkań, zagadnień, które powinny być poruszane na szkoleniach i warsztatach.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie