Jesteś tutaj: Start / o Urzędzie / Sołectwa

Sołectwa

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Aleksandrów
sołtys: Beata Lubczyńska

Rada Sołecka:
Dorota Pośpiech
Eugeniusz Wasiak
Mateusz Szokalski
Anna Pawlik
Roman Gołębiowski

ulice:
brak


Dąbrowa
powierzchnia: 190,63 ha
sołtys: Justyna Bukowska

Rada Sołecka:
Sylwia Skiba
Mirosław Stefański
Janusz Milewski

ulice:
brak


Kuźnica Grodziska
powierzchnia: 762,31 ha
sołtys: Dorota Kurpios

Rada Sołecka:
Danuta Bukowska
Anna Konik
Mateusz Kania
Elżbieta Konik

ulice:
Centralna
Leśna
Łąkowa
Polna
Zielona


Kuźnica Wąsowska
powierzchnia: 369,96 ha
sołtys: Małgorzata Starczewska

Rada Sołecka:
Henryk Wilk
Dariusz Makówka
Janusz Makówka

ulice:
Krótka
Rzeczna
Tatarakowa
Wspólna


Luborcza
powierzchnia: 570,33 ha
sołtys: Krzysztof Rutkowski

Rada Sołecka:
Paweł Rak
Sylwester Musiał
Paulina Kacperak
Anita Rutkowska

ulice:
Kalenice
Koniecpolska
Leśna
Łąkowa


Łabędź
powierzchnia: 178,88 ha
sołtys: Ryszard Chrzuszcz

Rada Sołecka:
Ryszard Szmajdziński
Elżbieta Sztymala
Marzena Nowak

ulice:
Grzybowa
Wspólna


Łysaków
powierzchnia: 165,36 ha
sołtys: Janusz Pośpiech

Rada Sołecka:
Robert Przybyła
Wiesław Pośpiech
Edward Szwed

ulice:
brak


Łysiny
powierzchnia: 567,83 ha
sołtys: Marek Kalinowski

Rada Sołecka:
Sławomir Chrzuszcz
Jarosław Wąsek
Małgorzata Stypka
Urszula Cholewińska
Katarzyna Leśniak

ulice:
Borowiecka
Parafialna
Polna
Prosta
Spółdzielcza
Szkolna
Zielona


Michałów
sołtys: Leszek Ślęzak

Rada Sołecka:
Zenon Matyśkiewicz
Elżbieta Wawrzak
Waldemar Szlacheta

ulice:
brak


Oblasy
powierzchnia: 315,55 ha
sołtys: Marzena Ożarowska

Rada Sołecka:
Tadeusz Klimas
Ryszard Głogowski
Wiesława Dziedzic

ulice:
brak


Okołowice
powierzchnia: 964,34 ha
sołtys: Edyta Kowalska-Korgól

Rada Sołecka:
Sławomir Detko
Elżbieta Szymala
Krzysztof Mruk
Agnieszka Kowalska-Swojnóg
Wojciech Jęczmyk

ulice:
Barycz
Łanowa
Niwa
3 Maja
Okrężna
Rybna
Rzeczna
Stanisławska
Śluzowa
Wiejska


Piaski-Pękowiec
powierzchnia: 265,72 ha
sołtys: Agata Skoczek

Rada Sołecka:
Andrzej Kwiecień
Jadwiga Pawlet
Ewa Cegieła

ulice:
brak


Radoszewnica
powierzchnia: 659,98 ha
sołtys: Krystyna Dąbrowska

Rada Sołecka:
Józef Wypart
Kazimierz Słuszniak
Sebastian Kozieł
Martyna Knop
Dariusz Śnioszek

ulice:
Borkowa
Borycka
Działkowa
Koniecpolska
Klonowa
Krótka
Krzywa
Mostowa
Polna
Wiejska


Rudniki
powierzchnia: 242,49 ha
sołtys: Anna Olak

Rada Sołecka:
Justyna Gieroń
Marcin Matyśkiewicz
Rajmund Pośpiech

ulice:
brak


Rudniki-Kolonia
powierzchnia: 174,60 ha
sołtys: Lech Gieroń

Rada Sołecka:
Karina Adamczyk
Maria Suliga
Teresa Gieroń

ulice:
brak


Stanisławice
powierzchnia: 294,86 ha
sołtys: Roman Zygoń

Rada Sołecka:
Adrian Bojarski
Marcin Wawszczak
Krystyna Grządziel
Ewa Płaszczyńska
Kamil Pluta


ulice:
Partyzantów
Północna
Stawowa
Zielona


Stary Koniecpol
powierzchnia: 939,66 ha
sołtys: Kamila Garus

Rada Sołecka:
Zenon Drążkiewicz
Renata Oryl
Jarosław Duś
Krzysztof Kołdon

ulice:
Błonie
Częstochowska
Ludwinów
Ogrodowa
Orzechowa


Teodorów
powierzchnia: 198,83 ha
sołtys: Robert Koba

Rada Sołecka:
Urszula Zalas
Magdalena Gwiazda
Lech Kabała
Henryk Gwiazda

ulice:
brak


Teresów
powierzchnia:
sołtys: Edward Pikos

Rada Sołecka:
Maria Płatek
Rafał Machera
Andrzej Sarwaryn
Bożena Gorączka
Zbigniew Jamrozik

ulice:
brak


Wąsosz
powierzchnia: 435,57 ha
sołtys: Agnieszka Bożek

Rada Sołecka:
Wiesław Robak
Dariusz Makówka
Dawid Kaczyński
Adrian Dzienniak

ulice:
Aleksandrów
Koniawy
Nadrzeczna
Szkolna


Wólka
powierzchnia: 222,09 ha
sołtys: Mirosław Sztuka

Rada Sołecka:
Krzysztof Gieroń
Jolanta Gąsior
Zdzisława Misztal

ulice:
Młynarska
Sosnowa


Zagacie
powierzchnia: 252,51 ha
sołtys: Joanna Nowak

Rada Sołecka:
Robert Mruk
Anna Zawadowicz
Anna Nowak
Iwona Potyralska

ulice:
brak


Załęże
powierzchnia: 362,03 ha
sołtys: Łukasz Margas

Rada Sołecka:
Aneta Kania
Adam Miąsek
Piotr Marczak
Agnieszka Lis
Bogusława Pudło

ulice:
brak


Zaróg
powierzchnia: 480,71 ha
sołtys: Beata Caban

Rada Sołecka:
Jolanta Gieroń
Janusz Szymala
Agnieszka Szydłowska

ulice:
brak