Jesteś tutaj: Start / Na sportowo

Na sportowo

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

OBIEKTY SPORTOWE:

  • Stadion Sportowy - przy Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji, ul. Chrząstowska
  • Hala Sportowa - przy Zespole Szkół nr 2, ul. Szkolna 17
  • Boisko ORLIK 2012 - przy Zespole Szkół nr 1, ul. Mickiewicza 10
  • Boisko ORLIK 2012 - przy Zespole Szkół nr 2, ul. Szkolna 17
  • Ścieżki Rowerowe i Nordic Walking - okoliczne lasy i łąki
  • Spływy Kajakowe - na rzece Pilicy

 

Artykuły

Przejdź do - Turniej Trójek Siatkarskich o Błękitną Wstęgę Pilicy
2 września 2021

Turniej Trójek Siatkarskich o Błękitną Wstęgę Pilicy

W niedzielę 29 sierpnia na Hali Sportowej w Koniecpolu został rozegrany Turniej Siatkówki Mężczyzn o Błękitną Wstęgę Pilicy. Organizatorami Turnieju były Miasto i Gmina Koniecpol, Starostwo Powiatowe w Częstochowie i Szkoła Podstawowa nr 2 w Koniecpolu.

Czytaj więcej o: Turniej Trójek Siatkarskich o Błękitną Wstęgę Pilicy
Przejdź do - Boiska Orlik otwarte od 4 maja
7 maja 2020

Boiska Orlik otwarte od 4 maja

W ramach kolejnego etapu znoszenia ograniczeń i zakazów ogłoszonych przez rząd w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się epidemii COVID-19 od 4 maja zostaną udostępnione obiekty sportowe na otwartej przestrzeni. W związku z tym boiska Orlik znajdujące na terenie naszego miasta również będą otwarte.

Prosimy o zachowanie wszelkiej ostrożności i stosowanie się do zaleceń w celu bezpiecznego korzystania z obiektów sportowych.

Czytaj więcej o: Boiska Orlik otwarte od 4 maja
Przejdź do - Juniorzy Aluron Virtu Zawiercie  najlepsi  w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Częstochowskiego
27 lutego 2020

Juniorzy Aluron Virtu Zawiercie najlepsi w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Częstochowskiego

Turniej piłki siatkowej odbył się w sobotę 22 lutego 2020r w Koniecpolskiej Hali Sportowej. Organizatorami Turnieju były Miasto i Gmina Koniecpol, Szkoła Podstawowa nr 2 w Koniecpolu i Starostwo Powiatowe w Częstochowie. Młodzi siatkarze z Zawiercia wygrali wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca Centralną Szkołę Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie a trzecie miejsce przypadło drużynie Heathome Częstochowa. Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol pan Ryszard Suliga i Członek Zarządu Powiatu Częstochowskiego pan Gwidon Jelonek uhonorowali drużyny pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Organizatorzy gratulują zawodnikom sportowej rywalizacji a wszystkim osobom, którzy pomagali w organizacji turnieju składają serdeczne podziękowania.

Czytaj więcej o: Juniorzy Aluron Virtu Zawiercie najlepsi w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Częstochowskiego
Przejdź do - Koniecpolska Liga Halowej Piłki Nożnej
30 stycznia 2020

Koniecpolska Liga Halowej Piłki Nożnej

W minioną niedzielę 26 stycznia na Hali Sportowej w Koniecpolu odbyła się ostatnia kolejka spotkań Koniecpolskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej w sezonie 2019/20 . Organizatorem rozgrywek był Urząd Miasta i Gminy Koniecpol i Szkoła Podstawowa nr 2 w Koniecpolu. Tradycyjnie impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do rozgrywek zgłosiło się osiem drużyn, które rozgrywały swoje mecze w niedzielne popołudnia.

Dariusz Saternus
Czytaj więcej o: Koniecpolska Liga Halowej Piłki Nożnej
Przejdź do - Ferie 2020
9 stycznia 2020

Ferie 2020

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież  do wzięcia udziału w akcji Ferie na sportowo. Warunkiem uczestnictwa jest strój sportowy, obuwie zmienne i zgoda rodziców lub opiekunów prawnych. Gwarantujemy dobrą zabawę i miło spędzony czas.

Dariusz Saternus
Przejdź do - KONIECPOLSKA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 2019/2020
21 listopada 2019

KONIECPOLSKA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 2019/2020

W niedzielę 17 listopada zainaugurowała Koniecpolska Liga Halowej Piłki Nożnej. Organizatorami  Ligi są Urząd Miasta i Gminy Koniecpol i Szkoła Podstawowa nr 2 w Koniecpolu. Do rozgrywek zgłosiłos się 8 drużyn, które będą rywalizowały w systemie każdy z z każdym. Życzymy zawodnikom dobrych wyników i sportowej rywalizacji, a kibicom wielu emocji.

Czytaj więcej o: KONIECPOLSKA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 2019/2020
Przejdź do - Turniej Siatkówki Mężczyzn z Okazji Święta Niepodległości
18 listopada 2019

Turniej Siatkówki Mężczyzn z Okazji Święta Niepodległości

W sobotnie popołudnie 16 listopada w koniecpolskiej hali sportowej odbył się turniej piłki siatkowej upamiętniający rocznicę odzyskania niepodległości. Organizatorami turnieju byli Miasto i Gmina Koniecpol i Starostwo Powiatowe w Częstochowie. W turnieju wziąło udział pięć zespołów. Pierwsze mmiejsce zajęła drużyna Heathome Częstochowa, która wyprzedziła zespół reprezentujący Gminę Rędziny i drużynę gospodarzy. Uczestnicy Turnieju otrzymali z rąk Członka Zarządu Powiatu pana Gwidona Jelonka pamiątkowe puchary i dyplomy. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za sportową rywalizację. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomagali w organizacji tego turnieju.

Dariusz Saternus
Przejdź do - Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn
14 listopada 2019

Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol
zaprasza na

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN

z okazji Święta Niepodległości

16 listopada 2019 r. o godz. 15:00
na Hali Sportowej przy SP nr 2 w Koniecpolu

Przejdź do - Koniecpolski Bieg Niepodległości - WYNIKI
13 listopada 2019

Koniecpolski Bieg Niepodległości - WYNIKI

Blisko 100 uczestników stanęło na starcie I Koniecpolskiego Biegu Niepodległości. Zawody odbyły się 11 listopada 2019 w 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.Organizatorami imprezy były Miasto i Gmina Koniecpol i Szkoła Podstawowa nr2 w Koniecpolu. Zawody rozegrano w kilku kategoriach wiekowych . Zwycięzcy otrzymali z rąk Burmistrza MiG Koniecpol pana Ryszarda Suligi i Dyrektora Biura Urzędu pana Gwidona Jelonka pamiątkowe puchary i dyplomy. Wszystkim uczestnikom biegu dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy osiągniętych wyników.

Dariusz Saternus
Czytaj więcej o: Koniecpolski Bieg Niepodległości - WYNIKI